Пн, 28.09.2020, 05:22
Вітаю Вас Гість

Українська мережа євроклубів

Зелена Школа
 
Донецька обласна молодіжна організація “Євроклуб” спільно з Клубом молодих дипломатів (євроклубом) Донецького національного університету, інформують про початок реалізації проекту "Зелена Школа". Запрошуємо загальноосвітні навчальні заклади Донецької області взяти у ньому активну участь.
 
Донецька область є однією з найбільш забруднених в Україні, що відображається на здоров’ї та якості життя населення. Запорукою подолання цієї проблеми є підвищення екологічної свідомості і культури громадян, а особливо – молоді, що допоможе місцевим громадам вирішувати проблеми місцевої екології.
 
Метою проекту "Зелена Школа" є пропагування здорового способу життя серед школярів через просвітництво щодо кращих європейських екологічних стандартів та залучення їх до активної громадської природоохоронної діяльності в місцевих громадах. Проект реалізується за підтримки Управління у справах сім'ї та молоді та інформаційної підтримки Управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації в рамках програми розвитку мережі євроклубів області.
 
До участі у проекті запрошуються усі загальноосвітні школи Донецької області, шкільні євроклуби, у партнерстві з громадськими і молодіжними організаціями, зокрема, такими, що діють у сфері екології та природоохоронної діяльності.
 
Проект включатиме декілька етапів, зокрема, Інтернет-конкурс фотографій, тренінг та розробку еко-проектів для шкіл, а також добровільну "сертифікацію" на відповідність ЗОШ європейським екологічним стандартам, що будуть спільно визначені учасниками проекту. Учасники проекту також отримуватимуть методичну та організаційну підтримку, ЗОШ-переможці конкурсів та кращі проекти отримують фінансову підтримку на реалізацію еко-проектів у своїх громадах.
 
Перший етап проекту включатиме конкурс еко-проектів, у якому братиме участь ініціативна шкільна молодь, євроклубівці. Учасникам пропонується сформувати команди з 5-7 школярів – "ЕкоПатрулі", – метою діяльності яких буде контроль та покращення екологічного стану своєї громади (кварталу, району, селища тощо). Завдання патрулів – знайти найбільш забруднене місце / об’єкт у своїй громаді, сфотографувати його та розробити проект (програму заходів) щодо його екологізації за формою, що додається.
 
Опис проекту за формою, разом з фотографіями просимо надіслати до 15 грудня на електронну пошту (натиснути) з темою "Зелена Школа". Автори проектів будуть запрошені на тренінг у м.Донецьк. Кращий проект отримає міні-грант на його реалізацію. Контактна особа:  Маріанна Новосьолова, керівник проекту, тел.:  (062) 304 40 97 та  8 (050) 849 80 39.
 
Станом на 22.12.2008 на проект надіслані 12 заявок відносно високої якості, деякі свідчать про наявність певного досвіду, тому Команда Проекту впевнена, що буде реалізована одне з основних завдань проекту – поширення кращих практик між євроклубами Донецької області, залучення нових учасників, освітніх закладів до євроклубівського руху.
 
Ми щиро вдячні всім загальноосвітнім закладам і ЕкоПатрулям, які надіслали нам аплікаційні форми:
Серед заявок представлені найрізноманітніші проекти щодо благоустрою важливих для суспільства об'єктів: пришкільних ділянок, міських та ландшафтних парків, скверів, берегів річок тощо. Фотоматеріали підтверджують тривалу екологічну та просвітницьку роботу серед громад.
 
Наступний етап проекту "Зелена школа" - організація Екотренінгу та нагородження переможців першого етапу - розпочнеться на початку 2009 року, про що будуть повідомлені керівники усіх ЕкоПатрулів. 
 
З приводу приєднання до проекту "Зелена Школа" Євроклубів з інших областей запрошуємо звертатись за е-поштою (натиснути), або за тел.:  +38 (050) 917 26 11.
Додатки:
Розділи новин
Мережа [10]
Українська мережа євроклубів
Проекти [41]
Проекти євроклубів, для клубів
Європа [9]
Європейські програми для молоді
Студії [14]
Методичні матеріали з євростудій
Клуби [35]
Європейські клуби - члени мережі
Форма входу
Календар новин
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Пошук
Друзі сайту

Європейський рік креативності та інновацій в Україні запрошує проект ЄС "Підтримка мережі Євроклубів України".

Приєднайтись зараз


Спілкуйтесь про що хочете. Більше про громадські чати.

 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Чи є Євроклуб у Вашому навчальному закладі?
Всього відповідей: 257